У «Практиці управління» — нововведення
«Через 20 років ви шкодуватимете більше про те, що не робили, ніж про те, що зробили. Тому відчалюйте від тихої пристані. Відчуйте попутний вітер у вітрилах. Рухайтеся вперед, дійте, відкривайте!» — сказав Марк Твен. Не відкладайте, а тим паче на 20 років, липневий номер «Практики управління закладом освіти», бо кожна його стаття, як попутний вітер, вестиме ваш заклад до успіху, а вас — на вершину професійної майстерності. Зі сторінок цього номера дізнаєтеся:
- який документ потрібно видавати з червня всім, кого звільняєте;
- як підготуватися до перевірки дотримання санітарного законодавства;
- як після змін надавати і припиняти відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
- як здати в оренду харчоблок, щоб організувати харчування учнів.
Це перша причина, чому варто прочитати від першої до останньої сторінки свіжий номер журналу. Друга — нововведення. Їх два.
На ваше прохання ми відкрили нову рубрику для директорів-початківців «Опановуємо ази управління». Вона стане у пригоді й директорам-«старожилам», бо дасть змогу освіжити знання з організації роботи закладу за всіма напрямами. Перша тема цієї рубрики про приймання працівників на роботу, в серпневому номері запланували розповісти про звільнення та переведення працівників, а у вересневому — про накази з основної діяльності.
Повний перелік тем, які пропонуємо розглянути протягом року, — на с. 5. Ви можете змінювати його, тобто запропонувати тему, про яку хочете дізнатися більше. Для цього напишіть пропозицію у віконці під статтею «Як директору-початківцю стати профі: стартує нова рубрика журналу» чи надішліть її на мою електронну адресу [email protected].
Друге нововведення — мінікурси в е-журналі. Міні вони не тому, що в них мало інформації чи користі, а тому, що пройдете їх за 15 хвилин. Завдяки цим курсам набудете нових знань, освіжите та закріпите ті, що знаєте. Підтвердженням ваших досягнень буде іменний сертифікат.
У номері ще багато цікавого. А найцікавіше — попереду. Залишайтеся з нами!
Вікторія ТРЕТЯК,
головний редактор
- !
БЕХ І. Д.— директор Інституту проблем виховання НАПН України, д-р психол. наук МАЛЮКОВА І. Г. — директор Українського інституту інформаційних технологій в освіті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» БОХНО О. В. — начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ОМЕЛЬЯНЕНКО Н. В.— шеф-редактор управлінських видань МCFR Освіта ЄРЕСЬКО О. В. — експерт з питань освіти ТРЕТЯК В. О. — головний редактор журналу «Практика управління закладом освіти» ЛИСЕНКО Н. І. — директор з контенту Цифрового видавництва МCFR ЦАРЬОВА О. В. — головний спеціаліст відділу з питань освіти і науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Департаменту гуманітарної та соціальної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України
- !
ДУБРОВА Н. Й.— завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України
ГОЖИЙ В. М. — директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Петрівське, Київська обл. ДУДАРЕНКО Л. В. — директор спеціалізованої загальноосвітньої школи № 291 з поглибленим вивченням іноземної мови, Київ
Київ
2021